Tek Kişilik Duvar Yatakları

Diva Akademi

Diva Akademi

Diva Happy Table

Diva Happy Set

Diva Nitro

Diva Nitro

Diva Sofa

Diva Sofa

Diva Happy Set

happy_set5

Diva Happy Twin

Diva Happy Twin

Primer Life

Primer Life

Simple Single

Simple Single

Studio 5

Studio 5

Table Bed

Table Bed

Tek kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Masa,gardırop gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz. Belirtilen ölçü ve fiyatlar yalnızca yatak ünitesine aittir.

Özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarda yatak bulunan odada ders çalışmanın verimsiz olduğunu, yatağın çocuğun odaklanmasını engellediğini ve motivasyonunu dağıttığını biliyor muydunuz?

Diva Happy sayesinde uyku ve ders saatleri arasında tek mekanda 2 farklı odaya sahip olabileceksiniz. Uyku zamanlarının dışında dikey açılır tek kişilik katlanır duvar yatağınız Diva Happy sayesinde yatağınızı katlayabilir, bu sayede daha ferah bir çalışma – oynama alanına sahip olabilirsiniz.

Piyasada kolaylıkla bulunabilen 18 cm yüksekliğe sahip 90×190 yatakları Diva Life ürününde kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu yatakları bizden de temin edebilirsiniz.

Tek yatak modülünün ölçüleri 103 cm genişlik, 208 cm yükseklik ve kapalı hali 33 cm açık hali 210 cm derinlik şeklindedir.

Çalışma masası ölçüleri ise 95 cm genişlik, 208 cm yükseklik ve 55 cm derinlik şeklindedir.

Bu modelin bir diğer avantajı da dilediğiniz kadar yatak yada çalışma masası modülünü birleştirerek istediğiniz kadar çalışma ve uyku alanı yaratabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yurt mobilyası olarak da kullanılabilir.

Mekanizmaları da Gaysan Mobilya tarafından geliştirilen Diva Life için ortalama mekanizma ömrü 10 yıldır. Ancak bu süre kullanım sıklığına göre yukarı doğru gelişebilir.

25 Yıllık Gaysan Mobilya ürünleri hala kullanılmaya devam etmektedir. Bunu göz önüne alarak ürününüzün ortalama ömrünü hesaplayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanılmaktadır. Görünür ve görünmez tüm kenarlarda pvc ile kaplanmaktadır.