Çift Kişilik Duvar Yatakları

Royal Set

Royal Set

Sliding Suit

Sliding Suit

Nova Plus

Nova Plus

Double Saloon

Double Saloon

Capsule

Capsule

Diva Double

Diva Double

Diva Double Table

Diva Double Table

Simple Double

Simple Double

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır duvar yatağı, vitrin yada kitaplık olarak kullanabileceğiniz raflar, çift kapılı gardırop, yüklük ve ekstra dolapları tek bir mobilya da bulmanız mümkün mü? Sliding Suit ile mümkün! Sürgülü ray üzerinde sağa sola hareket eden vitrin/kitaplık kapakları arkasına gizlenen yatağınız ihtiyacınız olmadığında yani yatak ünitesi kapalıyken sadece şık bir kitaplık / vitrin görüntüsündedir.

İhtiyacınız olduğunda sürgülü raylar üzerinde kapakları sağa sola kolayca açabilirsiniz. 140×200 cm ölçülerinde ve 18 cm yüksekliğindeki çift kişilik yatağınız kolayca açılır ve standart bir yataktan alacağınız tüm uyku konforunu alırsınız.

Özel tasarımlı şık görüntüsü sayesinde evinize de ayrı bir şıklık katacak olan Sliding Suit dar mekanlar için yaratıcı bir çözüm.

Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi bu ürünümüzde de Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanılmıştır. Yine Gaysan Mobilya tarafından geliştirilen özel mekanizmaları, minimum 10 yıl kullanım ömürlü olup pek çok evde 25 yıllık Gaysan ürünleri sorunsuzca kullanılmaktadır.

Duvara katlanır çift kişilik yatak satın aldığınızda evinizin yada odanızın bütün kullanım alanı uyku saatleri dışında size kalır. Üstelik yatağınızı kapalı konuma getirdiğinizde de boş tutmak yerine kitaplık raflarını ister dekoratif ister fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde ev ve ofislerin metre kareleri sürekli küçülüyor ve bu da eşyaların gerekli alanları çok fazla kaplaması sorununu beraberinde getiriyor. Ancak alan kazandıran mobilya üretiminin lideri Gaysan Mobilya ürünleri sayesinde evinizde mobilyalar değil siz yaşayacaksınız!